Шүүгдэгч

Хуралдааны оролцогчид

Хэргийн зүйчлэл

Шүүх хурал эхлэх огноо, цаг минут, гараг

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

  1.  

Ж.Наран

Улсын яллагч

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч

Хохирогч

 

Д.Энхтуяа

Н.Баярмаа

Н.Энхтуяа

11.6-1

2019.09.23

Даваа

09:00

Шүүгч Н.Идэр

  1.  

Ш.Цоггэрэл,

Ш.Өлзийсайхан,

Ш.Оюун-Эрдэнэ,

П.Сүхбаатар,

Ж.Цэрэннадмид нар

Улсын яллагч

Хохирогч

Шүүгдэгч нарын өмгөөлөгч

Ц.Цэен-Ойдов

Б.Бадамжав, Д.Ганхуяг, П.Адарсүрэн

Н.Баярмаа, Ө.Өлзиймаа, Б.Цэрэнбат

17.12-1

2019.09.23

Даваа

10:00

 

Шүүгч З.Төмөрхүү

  1.  

Г.Дөлгөөн

Улсын яллагч

Хохирогч

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч

Б.Сүрмандах

Ц.Дорждагва, Ц.Анхжаргал

Р.Атарцэцэг

17.3-1

2019.09.23

Даваа

11:00

Шүүгч Б.Ихтамир

  1.  

Б.Гэрэлт-Од

Улсын яллагч

Хохирогч

 

Д.Энхтуяа

Б.Ариунзаяа

 

11.6-1

2019.09.23

Даваа

14:00

Шүүгч Г.Гэрэлт-Од

  1.  

Э.Хаш-Эрдэнэ

Улсын яллагч

Хохирогч

 

 Г.Уянга

С.Алтанчулуу

27.10-2.3

2019.09.23

Даваа

15:00

Ерөнхий шүүгч Я.Туул

  1.  

Д.Амартайван

Улсын яллагч

Хохирогч

Шүүгдэгчийн ХЁТ

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч

А.Оргилбаяр

Э.Пүрэвдорж

С.Дуламсүрэн

Н.Баярмаа

11.6-1

/хаалттай/

2019.09.24

Мягмар

10:00

Шүүгч Б.Ихтамир

  1.  

С.Ундармаа

Прокурор

Хохирогч

Б.Батсүх

Г.Сайнсанаа

17.5-1

/урьдчилсан хэлэлцүүлэг/

2019.09.24

Мягмар

11:30

Шүүгч Б.Ихтамир

  1.  

О.Дурсмаа

Иргэдийн төлөөлөгч

Улсын яллагч

Хохирогч

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч

 

Б.Батсүх

М.Алтаншагай

Б.Чинбаатар

11.1-2.4

2019.09.24

Мягмар

12:00

Ерөнхий шүүгч Я.Туул

/бүрэлдэхүүнтэй/

  1.  

Б.Оюунчимэг

Улсын яллагч

Хохирогч

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч

 

Б.Батсүх

Ж.Бүжмаа

Ө.Өлзиймаа

11.6-1

2019.09.25

Лхагва

11:00

Ерөнхий шүүгч Я.Туул

 

  1.  

Ш.Билэгтсайхан

Улсын яллагч

Хохирогч

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч

 

Д.Энхтуяа

Ч.Нармандах

Б.Содболд

17.1-2.1

2019.09.25

Лхагва

14:00

Шүүгч Н.Идэр

  1.  

Ж.Шоовдор

Улсын яллагч

Хохирогч

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч

Г.Уянга

С.Болор-Эрдэнэ

Н.Баярмаа

11.6-1

2019.09.26

Пүрэв

10:00

Шүүгч Б.Ихтамир

  1.  

Х.Мөнхбаяр

Улсын яллагч

Хохирогч

Г.Уянга

Э.Гантөмөр

11.6-1

2019.09.26

Пүрэв

14:00

Шүүгч З.Төмөрхүү

  1.  

Ё.Цэндмаа

Улсын яллагч

Хохирогч

Г.Уянга

Л.Оюунтуяа

11.6-1

2019.09.26

Пүрэв

15:00

Шүүгч З.Төмөрхүү

  1.  

Б.Давгацэрмаа,

Х.Төмөрбаатар

Улсын яллагч

Шүүгдэгч нарын өмгөөлөгч

Хохирогч

Хохирогч нарын өмгөөлөгч

Иргэний хариуцагч

Иргэний хариуцагчийн өмгөөлөгч

Б.Сүрмандах, Д.Энхтуяа

П.Батжаргал, Б.Эрдэнэбат, Ө.Ганзориг

 

Д.Саранчимэг, Ц.Энхтайван,

Л.Цуурай, Б.Чинбаатар, Ж.Уранчимэг

 

Б.Гарамханд,

Д.Номин-Эрдэнэ,

 

10.6-1

2019.09.27

Баасан

10:00

Шүүгч З.Төмөрхүү